Kimiz Biz ?

Konusunda 15 yıllık tecrübe ile Gaziantepte’da kurulmuş olan şirketimiz, gün geçtikte lüksten öte ihtiyaç haline gelen iklimlendirme sistemlerinde konusunda hizmet vermektedir.

Üstün Alman teknolojisi ile dünya markası olan Viessman ile çözüm ortaklığı yapıyoruz. 

Konut,hastane,okul, otel, alışverişmerkezi,endüstriyel tesisler vb tüm alanları hizmet alanımız olarak görüyor ilgili kanun, yönetmelikler ve uluslararası standartlara uygun olarak ekonomik, verimli ve çevreye duyarlı sistemlerin müşterilerimize teslim edilmesini ana politikamız olarak benimsiyoruz.

Zamanın değerine inanıyoruz ve taahhütlerimizi varlık sebebimiz sayarak tüm işlerimizi zamanında ve üst düzey kalitede müşterilerimize teslim etmeyi amaçlıyoruz.

Gelişen teknoloji ile paralel olarak kendimizi sürekli yenileyerek genç, dinamik ve tecrübeli kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı projeler üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz. 

İLKE TEKNİK, Son yıllarda yakaladığı başarılı ivmeyi, merkezinden bulundurduğu profesyonel mühendislik kadrosu ile daha ileriye taşımak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

• Müşterilerine değişen zaman ve koşullarda Kalite Yönetim Sisteminden ödün vermeden hizmet sunmayı,

• İşleri sözleşme, teknik şartnamelere ve yasal mevzuatlara tam manasıyla uyarak hatasız yapmayı,

• Ülkemize ve toplumumuza faydalı sürekli bir güç oluşturmayı,

• Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini sağlamayı,

• Tüm çalışanların katılımıyla sistemi sürekli iyileştirmeyi,

• Sektöründe yeniliklerde öncü ve tercih edilen  projelendirme kurulum ve satış   sonrası teknik servis hizmetleri sunan firma olmayı amaçlamaktadır.

350

Projeler

268

Yer, Duvar , Tavan Tipi Klimalar

77

Vrf Sistemleri

30000

Fazla Çalışma Süresi